Kelio girnelės įtvaras - Protect Active
Prekės kodas: SX50886
Gamintojas: OMNIMED (Šveicarija)
Rekomenduojama: • girnelės raiščių laisvumas; • raiščių patempimas / plyšimas; • girnelės subliuksacija; • po girnelės raiščių plastinių operacijų.
Kaina:
23.00€
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Šis įtvaras pagamintas naudojant elastinę, orui pralaidžią medžiagą yra tamprus, nevaržo judesių todėl itin malonus dėvėti prie kūno. Įtvaras lengvai stabilizuoja kelio sąnarį ir prilaiko girnelę, tad apsaugo nuo girnelės traumavimo ir pasikartojančios subliuksacijos. Fiksuojamas ir reguliuojamas velchro juostų pagalba. Tinka tiek dešinei tiek kairei pusei

Dydis Universalus

Kelio, kelio girnelės įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Kelio, kelio girnelės įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Prekes galima įsigyti mūsų parduotuvėse Vilniuje  adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A arba užsisakyti norimas prekes internetu, kurias pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus)

 

Įtvarai internetu gali būti įsigijami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės. Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur!