Peržiūrėti visus
ES projektai
ES projektai
UAB „PES PLANUS“  įgyvendina e. komercijos projektą, kurio esmė įdiegti pilnai veikiančią elektroninę parduotuvę Įdiegtoje elektroninėje parduotuvėje bus sukurta galimybė vartotojui pačiam užsir [...]
Koksartrozė – degeneracinė klubo sąnario liga
Koksartrozė – degeneracinė klubo sąnario liga
Klubo sąnario artrozė, dar kitaip vadinama koksartroze – viena dažniausių klubo sąnario funkcijos sutrikimą sukeliančių ligų, kurios negydant ilgainiui prastėja ne tik pažeisto, tačiau ir aplinki [...]
Kodėl svarbu dėvėti kompresines kojines nėštumo metu?
Kodėl svarbu dėvėti kompresines kojines nėštumo metu?
Kone kiekviena nėščia moteris galėtų teigti, kad ją kamuoja nuolatinis kojų nuovargis ir tinimas. Viena iš šių simptomų atsiradimo priežasčių yra kojų venų struktūros pokyčiai.

Mūsų partneriai

Ortopedijos technikos centras Vilniuje

Mes, ortopedijos centras „Pes Planus“, esame įsitikinę – kiekvienas asmuo yra savitas, todėl mūsų sprendimai pasižymi savitumu ir individualumu. “Pes Planus” ortopedijos centre Vilniuje dirba profesionalūs ortopedijos-traumatologijos specialistai, atliekami pėdos bei eisenos tyrimai, teikiamos konsultacijos po įvairių kūno dalių traumų ar sudėtingų operacijų, parenkama tinkama ir pėdos nežalojanti sportinė avalynė. Siekiame, kad jokie sužalojimai nestabdytų Jūsų, todėl, įvertinę situaciją, parenkame aukštos kokybės ortopedines priemones: vidpadžius, įtvarus, protezus, kompresines kojines ir kt.

Kasdien rūpindamiesi savo pacientų judėjimu, ir patys nestovime vietoje: dalyvaujame bėgimo, sporto renginiuose, parodose, seminaruose bei paskaitose ortopedijos-traumatologijos temomis. Mūsų ortopedijos centro gydytojai ir specialistai nuolat semiasi profesinių žinių, domisi ortopedinės technikos naujovėmis, dalinasi savo darbo patirtimi su kitų klinikų, įstaigų, medicinos centrų kolegomis.

„Pes Planus“ - tai ne tik ortopedijos klinika Vilniuje, tačiau ir gausią bei kokybišką ortopedinės technikos pasiūlą turinti elektroninė ortopedijos parduotuvė. Šioje modernioje bei išskirtinėje ortopedijos parduotuvėje rasite ortopedines prekes, tinkamas tiek po traumų ar gydantis kitas ligas, tiek sportuojant: tai ortopediniai įtvarai, vidpadžiai, ortopedinė komforto avalynė. Kokybiška ortopedinė technika - jau prieinama visoje Lietuvoje, nes prekės yra siunčiamos į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Druskininkus ir kitus Lietuvos miestus!